Božstva

cidva

Prasádam z Góvindy

Restaurace Góvinda přichází s novou řadu “Krišnovských” vyhlášených balených dobrůtek označenou výmluvně Prasádam. Pro začátek to jsou kokosky, staré dobré Gópínáthy ve větším balení a čidva, a to buď z nudličkami z pšeničné mouky nebo bezlepková varianta z mouky cizrnové. S označením Prasádam by se pak mělo objevit mnohem víc výrobků jako například pikls nebo čatný. Objednávat si vše můžete v Hare Krišna knihkupectví na síti, či přímo v restauraci Góvinda.

50outside front cover_CZ_final.indd

Výroční časopis

Právě vyšel velice zajímavý časopis s názvem Hnutí Hare Krišna oslavuje 50 let… Tato publikace plná zajímavých článků, statistik i rozhovorů přináší souhrnný přehled vývoje Mezinárodní společnosti pro vědomí Krišny za posledních 50 let. Nováčky seznamuje se základními filozofickými tématy a pokročilí oddaní si zde najdou spoustu informací, které je jistě zaujmou. Časopis koncipovaný pro celosvětové využití můžete v jeho české mutaci si můžete objednávat za 45 Kč na Hare Krišna knihkupectví na síti nebo na telefonu 736 245 446.
peacock-feathers-bookstore

Nové přírůstky v knihkupectví na síti

Na našem internetovém knihkupectví s literaturou věnovanou vědomí Krišny přibyly velice zajímavé tituly v angličtině. Je to především žhavá a dlouho očekávaná novinka Vaišéšiky dáse Our Family Business. Také si můžete objednávat překrásně iliustrovanou knihu Illuminations from Bhagavad gita od Kim a Chrise Murraye, Prabhupada Meditations od Anuradhy déví dásí nebo v luxusním provedení knihu Šivaráma Svámího Sadhavo Hrdayam Mayam.
Také jsou znovu k mání knihy Krishna Book Deluxe, Salted Bread či Heart of Transcendental Book Distribution.

SONY DSC

Šríla Prabhupáda Vjása púdžá

Drazí oddaní, přátelé a příznivci vědomí Krišny, u příležitosti výročí letošních oslav narozenin Šríly Prabhupády bychom Šrílovi Prabhupádovi rádi nabídli sbírku vašich ocenění a vyjádření vděčnosti. Své přísoěvky prosím zasílejte v písemnné podobě na email: info@prabhupad.cz nejpozději do 24.7.

narasimha

Nrisinhadévův marathón

Haré Krišna drazí oddaní, s lítostí a zpožděním Vám oznamujeme, že už od 9.5 do 19.5 2016 probíhá marthón rozdávání knih pro potěšení Pána Šrí Nrisinhadéva, který odstraňuje překážky na cestě oddanosti. I tak se nicméně může každý ještě od teď do konce marathónu zapojit a pokusit se získat milost Šrí Šrí Nrisinhadéva a Jeho oddaného Prahláda Mahárádže.

govinda07

Soutěž o logo

Centrum pro védská studia vyhlašuje soutěž o logo restaurace Góvinda. Toto logo bude na produktech Góvindy, případně na reklamních tabulích, razítku, oficiálních dokumentech atd.

dvd-fsp_mc_large (1)

Following Srila Prabhupada

Překladatelský tým pod vedením Nitái Navadvípačandry prabhua představí na nedělním programu 1. část výše zmiňované kolekce Prabhupádových přednášek a rozhovorů s českými titulky. Všichni jste srdečně zváni!

NH2002_Page_01

Vyšla nová Náma Hatta 2/20

Z obsahu: seriál Šruta Kírtiho dáse Co je na tom těžkého?, 2. kapitola 11. zpěvu Šrímad Bhágavatamu, přednáška Šríly Prabhupády „Ano Krišnovi, iluzi ne“, pokračování Šrí Íšópanišadu, rozhovor s Aindrou prabhuem o jeho životě, dětská stránka od Jóga Máji déví dásí věnovaná Hanumánovi, další úryvek z knihy věnované domácímu vzdělávání od Aruddhy déví dásí, pozvánka na Ratha játru od Rádhiky Sundarí déví dásí a Pada játru od Muni Priji dáse, ukázka z knihy Šivarámy Svámího Vénu Gítá, pokračování meditací o Šrílovi Prabhupádovi před 50 lety od Ašvahariho dáse a recept na sladkou rýži s datlemi z Pravhupada’s special uvařený Gítámritou déví dásí.

Nrsimha Caturdasi 2016 A

Nrisinha Čaturdaší v Německu

Dear Devotees,

we would be honoured if you join us for our biggest festival of the year celebrating Lord Narasimhadeva’s appearance day. Confirmed guests of honor include:
H.H. Smita Krishna Swami
H.H. Krishna Kshetra Swami
H.H. Swami Bhakti Ananda Tirtha
H.G. Vaiyasaki Prabhu
H.G. Vijaya Prabhu

Bhakta Nárájan dostal jméno a jedl poprvé obilí a bhaktin Niša si vybrala peníze

IMG_7021
IMG_7021
« 1 z 33 »
lok

Lókanáth Svámí v Čechách!

19. až 22.4. navštíví farmu Krišnův dvůr Lókanáth Svámí.

20.4. se zúčastní harinámu, který vyráží v 16 hodin od Obecního domu na Praze 1 a poté bude hostem veřejného programu v restauraci Góvinda v Soukenické ulici 27 od 18 hodin.

wedding-of-rama-and-sita

Ráma Navami 2016

Srdečně Vás zveme v pátek 15. dubna 2016 do chrámu Šrí Šrí Nitái Navadvípačandry v Lužcích u Berouna.

Program festivalu

4:30 Mangala árati

7:15 Vítání Božstev

Bhakta Abhimanju dostává jméno a poprvé přijímá obilí

IMG_0004
« 1 z 66 »

Gaura Púrnimá 2016

IMG_0345
« 1 z 58 »

Nitjánanda Trajódaší 2016

IMG_0201
« 1 z 43 »
Starší články