Božstva

To není pouze v Indii – po celém světě. Tady nemůže být mír, pokud nezreformujete celou společenskou strukturu a to se může udělat pouze tímto vědomím Krišny. (Přednáška v Suratu, 3. ledna 1971)
govinda07

Soutěž o logo

Centrum pro védská studia vyhlašuje soutěž o logo restaurace Góvinda. Toto logo bude na produktech Góvindy, případně na reklamních tabulích, razítku, oficiálních dokumentech atd.

dvd-fsp_mc_large (1)

Following Srila Prabhupada

Překladatelský tým pod vedením Nitái Navadvípačandry prabhua představí na nedělním programu 1. část výše zmiňované kolekce Prabhupádových přednášek a rozhovorů s českými titulky. Všichni jste srdečně zváni!

NH2002_Page_01

Vyšla nová Náma Hatta 2/20

Z obsahu: seriál Šruta Kírtiho dáse Co je na tom těžkého?, 2. kapitola 11. zpěvu Šrímad Bhágavatamu, přednáška Šríly Prabhupády „Ano Krišnovi, iluzi ne“, pokračování Šrí Íšópanišadu, rozhovor s Aindrou prabhuem o jeho životě, dětská stránka od Jóga Máji déví dásí věnovaná Hanumánovi, další úryvek z knihy věnované domácímu vzdělávání od Aruddhy déví dásí, pozvánka na Ratha játru od Rádhiky Sundarí déví dásí a Pada játru od Muni Priji dáse, ukázka z knihy Šivarámy Svámího Vénu Gítá, pokračování meditací o Šrílovi Prabhupádovi před 50 lety od Ašvahariho dáse a recept na sladkou rýži s datlemi z Pravhupada’s special uvařený Gítámritou déví dásí.

Nrsimha Caturdasi 2016 A

Nrisinha Čaturdaší v Německu

Dear Devotees,

we would be honoured if you join us for our biggest festival of the year celebrating Lord Narasimhadeva’s appearance day. Confirmed guests of honor include:
H.H. Smita Krishna Swami
H.H. Krishna Kshetra Swami
H.H. Swami Bhakti Ananda Tirtha
H.G. Vaiyasaki Prabhu
H.G. Vijaya Prabhu

Bhakta Nárájan dostal jméno a jedl poprvé obilí a bhaktin Niša si vybrala peníze

IMG_7021
IMG_7021
« 1 z 33 »
lok

Lókanáth Svámí v Čechách!

19. až 22.4. navštíví farmu Krišnův dvůr Lókanáth Svámí.

20.4. se zúčastní harinámu, který vyráží v 16 hodin od Obecního domu na Praze 1 a poté bude hostem veřejného programu v restauraci Góvinda v Soukenické ulici 27 od 18 hodin.

wedding-of-rama-and-sita

Ráma Navami 2016

Srdečně Vás zveme v pátek 15. dubna 2016 do chrámu Šrí Šrí Nitái Navadvípačandry v Lužcích u Berouna.

Program festivalu

4:30 Mangala árati

7:15 Vítání Božstev

Bhakta Abhimanju dostává jméno a poprvé přijímá obilí

IMG_0004
« 1 z 66 »

Gaura Púrnimá 2016

IMG_0345
« 1 z 58 »

Nitjánanda Trajódaší 2016

IMG_0201
« 1 z 43 »

Den zjevení Advaity Áčárji a 23. výročí instalace Šrí Šrí Nitái Navadvípačandry

IMG_0163
« 1 z 40 »

„Bhakti-praveša“ pod vedením Surdáse prabhu

Od 18.2. po 1.3. (doba trvání bude upřesněna v závislosti na překladu), na přání oddaných, proběhne kurz „Bhakti-praveša“ pod vedením Surdáse prabhu (Čeljabinsk – Rusko).

Co to je za kurz a pro koho je určen?

NH2001_page_01

Vyšla nová Náma Hatta 1/20

Z obsahu: seriál Šruta Kírtiho dáse Co je na tom těžkého?, 11. zpěv Šrímad Bhágavatamu v češtině na pokračování, přednáška Šríly Prabhupády „Co je dharma?”, pokračování Šrí Íšópanišadu, vzpomínka na 20 ročníků Náma Hatty, Jídlo pro Doněck od bhakty Svjatoslava Streblanského, reportáž Nrisinha Čaitanji z harinámové cesty kolem světa, tentokrát z Jižní Ameriky, test pro děti od Prija Kírtiho dáse, třetí část meditací o Šrílovi Prabhupádovi přesně před 50. lety od Ašvahariho dáse, dokončení přednášky Sedm tajemství úspěšných distributorů knih od Vaišéšiky dáse, úvaha Niraňdžany Svámího o lidech schopných přijmout zodpovědnost, úvaha Kasturí Maňdžarí déví dásí Čeho se bojíme?, dokončení Bhágavata Mahátmji, první část z knihy Aruddhy déví dásí o domácím vzdělávání Krišnovo dětí a recept na vanilkové rohlíčky, sezamové kuličky a makovo-datlovo-slunečnicovo-mandlový Šjám od Džaj Rádhiky déví dásí.

Letní tábor 2016

Báječný duchovní týden plný kírtanů, lekcí, prasádam a nektarové společnosti oddaných pořádaný Mezinárodní společností pro vědomí Krišny letos proběhne od pátku 1. července do čtvrtka 7. července 2016 v areálu dětského tábora „Kalich“ v Kamenici nad Lipou.

Starší články