Božstva

IMG_0598 (kopie)

Dětský harinám v Benešově

Hare Krišna drazí oddaní, probíhá týden Svatého Jména, takže pokud máte volnou sobotu 3.10., jste srdečně zváni na (nejen) dětský harinám v Benešově. Začínáme v 9:45 u vlakového nádraží, projdeme městem a pak je pro vás připraveno lahodné prasádam v dětském centru Krokodýl, kde extáze pokračuje… Těšíme se na vás!
Prosím, potvrďte svoji účast na čísle 731 940 086.
                                                                                            Vaše služebnice Yoga-maya deví dásí
cesko-karlstejn-1

Harinám v podhradí Karlštejna

V neděli 27. září půjdou oddaní rozdávat svaté jméno do podhradí nejznámějšího českého gotického hradu Karlštejn. Koná se zde 18. ročník Karlštejnského vinobraní a tak si mohou desítky jeho návštěvníku odnést domů i něco transcendentálního. Chcete-li se rovněž připojit, můžete kontaktovat Álálanátha dáse na telefonním čísle: 732377131 nebo rovnou přijet do chrámu v Lužcích, odkud se na harinám vyjíždí ve 12 hodin.

Džaladúta játrá Praha 2015

Prezentace několika fotografií z nedávného úspěšného VIP kulturního programu v Praze na počest Šríla Prabhupáda, zakladatele hnutí Hare Krišna. Poprvé v historii Hnutí Hare Krišna v ČR se program konal na palubě výletní lodi “Bohemia Rhapsody” na Vltavě. Mezi přítomnými hosty byl zástupce indické ambasády, herečka a moderátorka Gabriela Filippi a další…

Rádháštamí 2015

DSC_0001
DSC_0001
« 1 z 81 »
studna

Vyčištění studny

Hledáme inspirované oddané, kteří by chtěli přispět na profesionální vyčištění studny v chrámu Šrí Šrí Nitái Navadvípačandra v Lužcích. Nejde o extrémně vysokou částku (cca 6 000 Kč) a tak když dá víc oddaných po trošce, budeme to mít raz dva.

creatingaculture1

Celosvětový týden zpívání svatých jmen od 24.9. do 4.10.

Всемирная неделя святого имени
24 Сентября – 04 Октября
Устройте фестиваль святого имени в своём городе!

Желанием сердца Шрилы Парабхупады было распространение воспевания святого имени по всему миру.

radharani

Rádháštamí 2015

Srdečně Vás zveme na oslavu příchodu Šrímatí Rádhárání dne 21. září 2015 v chrámu Šrí Šrí Nitái Navadvípačandry v Lužcích u Berouna.

Program festivalu:

7:15 – Vítání Božstev

nh0419

Vyšla nová Náma-hatta – 4/19

Z obsahu: seriál Šruta Kírtiho dáse Co je na tom těžkého?, další část Vaišnavské etikety Bhaktičáru Svámího, 4. část Šrí Íšopanišadu s výklady Šríly Prabhupády, přednáška Šríly Prabhupády Miluji Krišnu nade vše, dokončení Gaura ganóddéša dípiky od Šrí Kavi Karnapúry, výzva Muni Priji dáse Harinám každý den, příběh Bhaktivaibhavy Svámího Jak jsem se stal oddaným, zamyšlení Nitáie Navadvípačandry o kritice, článek Rambóru déví dásí o sárí – oděvu vaišnavích, fotoreportáž Kandarpy Maňdžarí déví dásí z Ratha játry 2015 a shrnutí jejích výsledků od Níla Mádhavy dáse, test z Krišna knížky od Prija kírtiho dáse, 3. část Šrímad Bhágavata Mahátmji, reportáž z cesty do Indie od Vidjávačaspatiho dáse, rozhovor Ačjuta Gótry dáse s Purušóttamou Kšétrou dásem o programu Šástra dána, úryvek z knižní novinky, životopisu Jamuny déví, zážitky Kírtičandry dáse z dobrovolnické pomoci v pobočce Food for Life v Doněcku, připomínka 50. výročí ISKCONu od Ašvaháriho dáse a recept Gítamrity déví dásí na brambory s mákem.

2015-08-13_11-13-18

Offering to Srila Prabhupada

As of August 13, 2015 – the 50 year Anniversary since departure of Jaladhuta on Kolkata dock,

ISKCON can report there are:

CENTRES

  • 602 ISKCON Temples World wide
janma

Džanmáštamí & Nandótsava 2015

Srdečně Vás zveme na oslavu příchodu Šrí Krišny a den poté Šríly Prabhupády na Krišnův dvůr ve dnech 5. a 6. září

Hare Krishna from USA

Hare Krishna Jalangi Mataji.

PAMHO.  AGTSP!

This is Ananda Shakti dd. My husband, Ram Tulasi Prabhu, and I had a very wonderful time at the Prague ISKCON Temple a couple of weeks back. There is so much sincerity and dedication among the devotees.

Starší články