Božstva

Ten, kdo se neraduje ani netruchlí, neběduje ani netouží a zříká se příznivých i nepříznivých věcí - takový oddaný je Mi velice drahý. (Bhagavad gítá (12.17))

„Bhakti-praveša“ pod vedením Surdáse prabhu

Od 18.2. po 1.3. (doba trvání bude upřesněna v závislosti na překladu), na přání oddaných, proběhne kurz „Bhakti-praveša“ pod vedením Surdáse prabhu (Čeljabinsk – Rusko).

Co to je za kurz a pro koho je určen?

Letní tábor 2016

Báječný duchovní týden plný kírtanů, lekcí, prasádam a nektarové společnosti oddaných pořádaný Mezinárodní společností pro vědomí Krišny letos proběhne od pátku 1. července do čtvrtka 7. července 2016 v areálu dětského tábora „Kalich“ v Kamenici nad Lipou.

Bhakti-Prabhava-Swami

Návštěva Bhakti Prabhavy Svámího

Od 2. do 7. února navštíví chrám v Lužcích Bhakti Prabhava Svámí, dříve Lílá Sukha prabhu. Po dobu své návštěvy bude každý večer (od 2. do 6. února) od 18:30 přednášet o uctívání Božstev.

NH1906_page_01

Vyšla nová Náma Hatta – 6/19

Z obsahu: seriál Šruta Kírtiho dáse Co je na tom těžkého?, pokračování Šrí Íšópanišadu, vzpomínka Šjámasundara dáse na Šrílu Prabhupádu a jeho expertnost ve všem, přednáška Šríly Prabhupády „Vědomí Krišny je dokonalou podobou milosti“, rozhovor Čaitanja Čandra Čarana dáse o sankírtanu a maratónu, úryvek z knihy Šríla Prabhupáda a jeho žáci v Německu, další část meditací o Šrílovi Prabhupádovi přesně před 50. lety od Ašvahariho dáse, článek o sankírtanu od sankírtan oddaných, reportáž z rozdávání prasádam přímo v džungli francouzského Calais, stránka pro děti o sankírtanu od Jóga Máji déví dásí a Ánandy Kandiní déví dásí, přednáška Vaišéšiky dáse o sedmi tajemstvích úspěšných rozdavačů knih, báseň Džajapatáky Svámího věnovanou Šrílovi Prabhupádovi, pokračování z Bhágavata Mahátmji a recept na samósy od Gítámrity déví dásí.

kal16_title (kopie)

Vaišnavský kalendář 2016

Vychází nový vaišnavský kalendář na příští rok plný letní pohody, slunce a mahá mantry. Celý rok budete moci meditovat o Padajátře a s radostí se k ní připojit nebo ji alespoň podpořit v jejím úžasném, bohulibém poslání. Překrásné fotografie doplněné texty hlavního tahouna Padajátry Muni Priji prabhua vás mohou každý den přenést do báječného tance Šrí Šrí Nitái Gaurasundary a Jejich nadšených oddaných.

mara

Prabhupádův maratón 2015

Šrílu Prabhupádu nejvíce těší, když rozdáváme jeho knihy. Před vánoci, kdy lidé běhají po ulicích ve snaze pořídit svým blízkým něco opravdu hodnotného, se ho můžeme pokusit potěšit obzvlášť. Není zas tak těžké, a výsledný pocit štěstí, když od vás odchází další duše, které jste mohli předat Krišnu, ať v podobě knížek či prasádam, je nekonečně úžasný.

odchod sp

Odchod Šríly Prabhupády

Srdečně Vás zveme na společný program Harinám mandiru a chrámu v Lužcích k odchodu Šríly Prabhupády z této planety. Oslavovat ho a vzpomínat na něj budeme v chrámu Lužcích v neděli 15. listopadu. POZOR tentokrát nedělní program v Lužcích začíná už od 13 hod!!

gp

Góvardhana púdžá 2015

Drazí oddaní a přátelé Krišny,

srdečně Vás zveme na oslavu kopce Góvardhan ve čtvrtek 12. listopadu do chrámu Šrí Šrí Nitái Navadvípačandry v Lužcích u Berouna. Oslava začíná v 18 hodin.

if

Indický festival v Rokycanech

Srdečně Vás zveme na Indický festival.
Ve středu 2.12. od 18hod. Sokolovna Rokycany.
Předprodej na místě, Infocentrum Rokycany a ticket art.cz

Starší články